Kleur je dag met vrijwilligerswerk!
Inloggen
A A A
zoeken
Vacature nr. 3396

Vrijwilliger voor op de duofiets voor bewoners van woonzorgcentrum Alegunda in Bedum

Alegunda verpleegunit

Vacature afdrukken

 

Soort vacaturespoed (moet zo snel mogelijk ingevuld worden)
Doelgroepen ouderen 55+
Activiteiten activiteitenbegeleiding, buitenwerk en tuinwerk
Periode voor onbepaalde tijd
Aanvangsdatumin overleg
Voorzieningen wa-verzekering, scholing, vrijwilligerscontract
Werktijden In overleg af te spreken
Locatie Bedum

 

Taken en werkzaamheden:

Alegunda is een woonzorgcentrum in het centrum van Bedum met 74 zorgplaatsen en 20 appartementen voor psychogeriatrische bewoners. Het centrum is een combinatie van zorg- en verpleegplaatsen. Uitgangspunt voor de zorg is het stimuleren van de zelfredzaamheid van de bewoners. Het woonzorgcentrum is op zoek naar vrijwilligers, die samen met bewoners korte tochtjes willen maken op de elektrische duofiets.

 

Vaardigheden en kwaliteiten:

Gevraagd worden vrijwilligers die fysiek in staat zijn en er plezier aan beleven om samen met bewoners korte tochtjes in de omgeving van het woonzorgcentrum te maken.

 

Wat is interessant aan dit vrijwilligerswerk?

U biedt de bewoners de mogelijkheid om op de duofiets naar buiten te gaan.

 

Achtergrondinformatie organisatie >

Doelstellingen

Alegunda biedt mensen in de laatste levensfase een beschermde woonplek. Er is een algemene zorgafdeling, maar ook een afdeling voor dementerende ouderen.

Belangrijkste activiteiten

Verzorging en verpleging van ouderen.

Reageren op deze vacature?






terug