| Soort vacature | spoed (moet zo snel mogelijk ingevuld worden) |
| Doelgroepen | jongeren 12 jaar en ouder, kinderen van 4 tot 12 jaar |
| Activiteiten | activiteitenbegeleiding, culturele en creatieve activiteiten, sport en spel |
| Periode | voor onbepaalde tijd |
| Aanvangsdatum | in overleg |
| Uren per week | minimaal 4 uur, maximaal 40 uur |
| Werktijden | In overleg af te spreken |
| Locatie | Groningen, Paddepoel, Jaagpad 1 In de wijk Paddepoel, tussen het Reitdiep en de ACLO in. |
Kortom: begeleider scoutinggroep!
Wanneer heb jij voor het laatst..
- Een waterbalonnengevecht gehouden
- Iemand leren vuur stoken
- Een boze heks verjaagd
- Met een stel jongeren om de ingrediënten van je tosti gestreden?
En dat gezellig tijdens het eten of een kampvuurtje gedeeld met mensen die al het bovenstaande een normale daginvulling vinden?
Mogelijkheden genoeg!
Of je nou liever met de Bevers (5-7 jaar)op zoek gaat naar de verdwenen kleuren van de regenboog, voor de Welpen (7-11)een speurtocht uitzet om de zeeroverschat terug te vinden, de Scouts (11-15) een brug over de sloot laat bouwen, of de Explorers (15-18)op weg helpt bij het organiseren van een kamp, als leiding bij Scoutinggroep de Havik heb je mogelijkheden genoeg!
Wij bieden een gezellige groep, de mogelijkheid tot het volgen van trainingen (leiderschap, EHBO), relevante (werk)ervaring voor op je CV en vooral een hele leuke vrijetijdsbesteding! De meeste leidingleden (en nog enkele loslopende leden) zijn ook lid van de Stam (18+)maar dit is uiteraard niet verplicht.
Leuk! Maar...
*Ik heb geen ervaring met kinderen/vuur/zeerovers".
Geen probleem! Ervaring is handig, maar dat doe je snel genoeg op. Enthousiasme en verantwoordelijkheid vinden we veel belangrijker.
*Ik doe aan sport en heb soms wedstrijden op zaterdag".
Jij en veel andere van onze leiding. Natuurlijk vinden we het leuk als je er veel bent, maar als je een wedstrijd hebt, of training tijdens een doordeweekse vergadering dan kan dat -in goed overleg met je team- uiteraard gewoon doorgaan.
*Ik moet ook wel eens studeren op zaterdag!"
Ook hier verschil je niet van veel andere leidingleden. Je kan gerust een keer een middag missen, of spreekt met je team af dat je die week niet kan helpen voorbereiden, maar komt wel even twee uur uitwaaien voor je weer verder gaat!
*Ik studeer niet, maar werk fulltime. Pas ik er wel tussen?"
Ja hoor! Niet iedereen studeert of zit nog op school, sommige leidingleden werken ook fulltime, parttime of lopen stage of co-schappen.
Dus:
Lijkt het bovenstaande je wat voor jou, ben je ouder dan 16 jaar en niet bang voor een beetje modder? Kijk dan op onze site voor meer informatie: www.de-havik.nl ,en neem contact met ons op over jouw wensen en mogelijkheden. Uiteraard mag je ook bij meerdere speltakken een paar keer meedraaien voordat je besluit of je leiding wil worden.
Enthousiasme, verantwoordelijkheidsgevoel, fantasie en je houdt van buitenspelen.
Scouting is heel veelzijdig. Of je nou van sport of spel houdt, van buitenzijn of knutselen, een oneindige fantasie hebt of alles heel practisch benadert: bij scouting kan je je ei kwijt!
U kunt direct contact opnemen met de organisatie.
Scoutinggroep de Havik
Jaagpad 1
9747 AE Groningen
Naam: van der Peijl
Telefoon: 0503024048
Bereikbaar: werkdagen na 18.00 uur
E-mail: vanderpeijl@telfort.nl
terug